Právě se nacházíte: JSDH » Ohlédnutí za rokem 2015 JSDH Těšany

Zveřejněno 14.03.2016

11.5. -Únik nafty na zastávce MHD
10.6.
- Požár suché posečené trávy u hřbitova
- Při dočerpávání CAS-25 po zásahu č.1 vyhlášen požár balíku slámy směr Otnice
14.7. -Úklid vozovky na kruhovém objezdu-vysypané mláto
17.7. -Mimořádná událost-vítr utrhl kus střechy na bytovém domu
23.7. -Požár slámy a strniště směr Šinkvice
6.8. -Taktické cvičení- evakuace tábora

Letošní suché léto se i v naší obci zapsalo vyšším počtem výjezdů,požáry byly naštěstí jenom malého rozsahu .Ale za to mimořádná událost která postihla bytový dům nám dal pořádně zabrat-nejvíce na střeše Pavel Urban ,Vlasta Vlasák, Pavel Čech ,Adam Zeman,Michal Hrubý ale i ostatní kteří jim pomáhali zespodu .

Rok 2015 je pro naši jednotku přelomovým.Po vyhodnocení akceschopnosti, techniky a výzbroje byla naše výjezdová jednotka obce vyhodnocena jako nejlepší z hasebního obvodu Židlochovice. Byla zařazena do zvláštního stupně pohotovosti ,a jsou předurčeny k plnění úkolů na úseku OCHRANY OBYVATELSTVA.

To znamenalo pro kluky  v jarních měsících projít 36 hodinovým školením ve Školícím středisku HZS JMK  Tišnov , složit zkoušky  a projít 12 hodinovým praktickým výcvikem,kterým si prohloubili aktuální znalosti a načerpali nové zkušenosti.

Velitel JSDH obce Těšany Bohumil Štelcl

Opište následující text - ea3c